Izpārdošana!

Bērnu skapis ar plauktiem bērnistabai, Montessori bērnu mēbeles

46.00

Izmērs: Augstums: 98 cm Garums: 49 cm Platums: 40,5 cm

Barin bērnistabas mēbeles ir izveidoti lai ātri un lēti risināt Jūsu katru dienu kopā ar bērniem.

  1. Drēbju skapis ar plauktiem ir ētrs, lai bērns pats varētu mantas paņemt un atlikt atpakaļ bez vecāku palīdzības!

  2. Montessori drēbju skapis bērniem palīdz ātri savākt savas mantas bērnam un palielina bērna pašmotivāciju par to!

  3. Plauktu skapis ir universālais – der gan bērnu drēbem, gan bērnu rotaļlietam, kā arī var izvietot papīru zīmešanai (A4, A3) un zīmuļus. Kā arī tur var likt mantu uzglabāšanas kastes ar rotaļlietam vai bērnu grāmatas. Viss kas ir nepieciešams Jūsu bērniem.

  4. Ar mūsu plauktu skapju sistēmu var viegli un ātri nodrošināt mantu izvietošanu bērnistabā jebkurā laika un bez liekām pūlēm! Var organizēt atsevišķus skapjus bērnistabā diviem bērniem. Kā ārī ir vērts izmantot mūsu plauktu sistēmu bēniņos, puķu podes organizēšanai, pielagot Jūsu uzglabāšanas vajadzībām.

  5. Bērnistabas mēbeles no Barin – ir lēti un ātri, viss kas ir nepieciešams tieši tagad!

Apraksts

Montessori bērnu skapis ir ļoti ērts un praktisks risinājums lai bērns varētu organizēt savas mantas ar pašiem spēkiem.

Pavisam nav svarīgi cik mazs bērns ir – tas ir pilnīgi iespējama missija jebkura vēcuma bērniem!

Bērnu rotaļlietas glabāšana un drēbju pakaramie risinājumi ir viena no svarīgākajām uzdevumiem bērnistabas organizēšanai. Nodrošinot bērnam labvēlīgus apstākļus bērnistabā – tas ir divkaršs izdēvums gan mammai, gan bērnam. Bērns mācās savakt savas mantas kartībā. Tas dod bērnam pašmotivāciju un pozitīvas emocijas. Bet mamma, vērtējot bērna sasniegumus, veicina bērna pašrealizācijas attīstību.  Kā arī mamma netēre savu laiku uz bērna mantas organizēšanu katru dienu, bet dod ikdienas attistību bērna prasmem. Lai būtu vieglāk iemācīt mazuļi nolikt atpakaļ savas mantas, vajag pareizi izvēlēties bērnu mēbeles  un veidot bērnam drošu vidi sava istabā. Bērnu drošības pasakumi ikdienā ir ļoti svarīgi lai nenoslogotu mammu.

Vispiemērotākais skapis pati mazākām bērnam ir atvertā tipa plauktu sistēmas, bērnu skapji drēbēm un rotaļlietām. Bērnu skapis bez durvim pasargā mazas rociņas no traumu gūšanas. Mazulīša pirkstiņi ir aizsargāti un ir pilnīgi drošībā, bet bērnu drēbes ir uz vietas katru dienu. Jā bērnam ir vieglāk, tad rezultāts būs visātrākais!

Montessori bērnistabas mēbeles ir ērts risinājums bērnu skapju izvelei no mazuļa vēcuma, kā arī sakumskolas vēcuma bērniem.  Bērnu skapis ar plauktiem dod iespēju ātri nolikt drebes uz vietas, organizēt bērnu mantas un rotaļlietas, lai katru dienu to var lietot un likt uz vietas ar pašam spēkiem. Barin bērnistabas mēbeles ir izveidoti lai ātri un lēti risināt Jūsu katru dienu kopā ar bērniem.

Papildu informācija

Svars 2 kg

Jums arī varētu patikt…