Izpārdošana!

Drēbju pakaramais Zaķis, Montessori drēbju skapis bērniem, bērnistabas mēbeles pašiem mazākajiem

25.00

Izmērs: Augstums: 99 cm Garums: 59.5 cm Platums: 50 cm

Varbūt, kā bērnu skapis drēbju pakaramais Zaķis – tas is labākā ideja Jūsu bērnu istabas mēbelēm un mantu glabāšanai!

  1. Drēbju skapis Zaķis ir ētrs, lai bērns pats varētu mantas paņemt un atlikt atpakaļ bez vecāku palīdzības!

  2. Bērnu drēbju pakaramais Zaķis palīdz ātri savākt savas mantas bērnam un palielina bērna pašmotivāciju par to!

  3. Zaķis bērnu skapis ir universālais – mūsu pakaramais der bērnu drēbem un bērnu apaviem. Kā arī tur var likt mantu glabāšanas kastes ar rotaļlietam vai bērnu grāmatas.

  4. Ar mūsu bērnu skapji var viegli un ātri nodrošināt mantu izvietošanu bērnistabā jebkurā laika un bez liekām pūlēm!

  5. Mūms ir labas cenas!

Apraksts

Bērnu drēbju skapis bez durvim vai drēbju pakaramais ir ļoti ērts un praktisks risinājums lai bērns varētu organizēt savas mantas ar pašiem spēkiem.

Pavisam nav svarīgi cik mazs bērns ir – tas ir pilnīgi iespējama missija jebkura vēcuma bērniem!

Bērnu rotaļlietas glabāšana un drēbju pakaramie risinājumi ir viena no svarīgākajām uzdevumiem bērnistabas organizēšanai. Nodrošinot bērnam labvēlīgus apstākļus bērnistabā – tas ir divkaršs izdēvums gan mammai, gan bērnam. Bērns mācās savakt savas mantas kartībā. Tas dod bērnam pašmotivāciju un pozitīvas emocijas. Bet mamma, vērtējot bērna sasniegumus, veicina bērna pašrealizācijas attīstību.  Kā arī mamma netēre savu laiku uz bērna mantas organizēšanu katru dienu, bet dod ikdienas attistību bērna prasmem. Lai būtu vieglāk iemācīt mazuļi nolikt atpakaļ savas mantas, vajag pareizi izvēlēties bērnu mēbeles  un veidot bērnam drošu vidi sava istabā. Bērnu drošības pasakumi ikdienā ir ļoti svarīgi lai nenoslogotu mammu.

Vispiemērotākais skapis pati mazākām bērnam ir atvertā tipa bērnu skapji drēbēm un rotaļlietām. Bērnu drēbju skapis bez durvim vai drēbju pakaramais pasargā mazas rociņas no traumu gūšanas. Mazulīša pirkstiņi ir aizsargāti un ir pilnīgi drošībā, bet bērnu drēbes ir uz vietas katru dienu. Jā bērnam ir vieglāk, tad rezultāts būs visātrākais!

Drēbju bērnu pakaramie ir ērts risinājums bērnu skapju izvelei no mazuļa vēcuma, kā arī sakumskolas vēcuma bērniem.  Bērnu drēbju pakaramais dod iespēju ātri nolikt drebes uz vietas un saudze laiku, lai bērnistaba būtu kartībā. Drebju izvēlēšana dienas sakumā arī būs vieglāka.

Papildu informācija

Svars 2 kg

Jums arī varētu patikt…