Izpārdošana!

Jauniešu gulta Mana Māja 90×200 cm

299.00

Barin mūsdienīgas bērnu mēbeles – tā ir augsta kvalitāte par izdevīgām cenām.

❉ Ražots Latvijā. ❉ Ātra piegāde. ❉

Apraksts

Iesakām šo koka gultu skolas vecuma bērniem un pusaudžiem, kuri vēlas ierobežotu privāto telpu. 

Jauniešu gulta Mana Māja ir arī pieaugušo vienvietīga gulta ar pieļaujamo svaru 130 kg. Mājas jumta augšdaļa augstums ir 1,65 metri, tāpēc tas ir diezgan ērti un pietiekami augsts, lai pieaugušie varētu izmantot šo gultu. Mājas gultas jumta rāmi var izmantot ar diena vai nakts aizkariem un ar moskītu tīklu vasarā.

Mana Māja jauniešu gultas koka rāmis izgatavots Eiropas izmēra matracim 90×200 cm (jāiegādājas atsevišķi), komplektā ietilpst arī koka gultas redeles.

Jums būs soli pa solim foto instrukcija, kā salikt savu gultu (nosūtīta uz e-pastu). Pašmontāžas darbus var veikt viens pats, taču daudz ērtāk un ieteicamāk ir 2 cilvēki.

Barin bērnu mēbeles nodrošina bērnu istabas ilgmūžību un vides drošību, izgatavotas no priedes masīvkoka.

Barin videi draudzīgas mēbeles no Baltijas priedes koka. Dabīgais koks ir ekoloģiski tīrs materiāls, tas kalpo ilgu laiku un tam ir augsta mehāniskā izturība. Mūsu bērnu gultas tiek ražotas no Latvijas mežos iegūtās koksnes. Baltijas priedes koksne ir videi draudzīgs atjaunojams materiāls, un tam ir svarīga loma oglekļa emisiju samazināšanā. Mēs rūpējamies par visu procesu no izejvielu izvēles līdz gatavam produktam. Barin koka gultas ir izgatavotas tikai no augstākās kvalitātes priedes koka. Mūsu koka gultas ir apstrādātas ar netoksiskām krāsām uz ūdens bāzes.

Bērnu gultas kopējais izmērs:

  • Garums: 206 cm
  • Platums: 96 cm
  • Augstums: 165 cm
  • Atstarpe no grīdas līdz rāmja apakšai 20 cm
  • Piemērots Eiropas matrača izmēram 90×200 cm
  • Gultas krāsa: brūni bēšs
  • Priedes masīvkoka gulta

Jauniešu un bērnu gulta Mana Māja ir noliktavā.

Parasti gatavs nosūtīšanai 2-3 darba dienu laikā.